העמותה מציעה מגוון פעילויות מקוונות לתקופה זו:

קבוצת למידה שנתית עם גלית לוין - בלעדי לידידי העמותה

המפגשים החלו ב16.11 אך ניתן להמשיך ולהצטרף בכל עת: 
קהילה יקרה,  מזמינות אתכם להצטרף לתכנית החברות של
ידידי קדן.
בהצטרפותכם תאפשרו את המשך פעילות העמותה על כל שלוחותיה על ידי תרומה חודשית. 

ובתמורה תקבלו גישה בלעדית וחופשית למגוון תכנים של העמותה, יום ידידים מעשיר רק לכם, ותהיו מוזמנים לקבוצת למידה ותהליך ליווי שנתי עם גלית לוין .

מידע נוסף והרשמה >> 

קורס מקוון מיינד-מאסטר 1

החל מ06.12, ימי ראשון ב 19:00
באמצעות תרגול המיינדפולנס אנו מפתחים יכולת להיות בכל רגע נתון במצב של מודעות ערה ולפעול באופן מודע ביום יום על מנת להגשים את מטרותינו.
הלימוד מתאים לכל אדם המעוניין לפתח יכולת בחירה וקבלת החלטות, לשפר מערכות יחסים ועוד. אנשים המתמודדים עם חרדה, מצוקה רגשית, בעיות קשב וריכוז, התמכרויות, פוסט טראומה ועוד יקבלו ידע וכלים פשוטים ויעילים לשיפור החיים ולהתמודדות טובה עם האתגרים בדרך. 

מידע נוסף והרשמה >>


מבוא היסטורי פילוסופי של היוגה בהנחיית סיגל ביבר 

החל מ 03.12, ימי שלישי 11:00
בקורס נבין את ההתפתחויות ההיסטוריות והפילוסופיות שהביאו לגיבוש ההצעה היוגית לדרך משחרור מסבל. נעמוד על העקרונות העומדים בבסיס התרגול היוגי וכיצד הם משרתים ומעניקים יתדות מוצקים לאימון מעשי הזמין לכל אדם השואף להיטיב עם חייו. הקורס מיועד למורים ליוגה, מתרגלים ותיקים ושואפים רוחניים, המחפשים תשובות לשאלות הקיומיות המלוות את האדם משחר קיומו: מי אני? מה משמעות קיומי? וכיצד אגיע להגשמת הפוטנציאל שלי?

מידע נוסף והרשמה >>  

פילוסופיית היוגה בחיי היומיום בהנחיית יעל שקד

החל מ 07.12, ימי ראשון ב 11:30
קורס המאפשר את הבנת התרגול דרך אחד הכתבים החשובים בעולם היוגה, 'היוגה סוטרה של פטנג'לי'. נקרא קריאה איטית ומעמיקה של הטקסט ונחקור מושגי יסוד ביוגה, מודלים העולים ממנו ונראה באיזה אופן הם שימושיים לנו. נתעמק בידע מתוך הפילוסופיה שיתמוך בחיי היומיום שלנו, ידע על תכלית ומשמעות. מיהו הרואה ומה אנו רואים? מהו סבל וכיצד נוכל לצמצם אותו בחיינו? הקורס מיועד למורים ומתרגלי יוגה מכל הזרמים ולכל מי שמעוניין להעמיק בתרגול וחקירה ורוצה ליישם את התרגול בחיים עצמם.

מידע נוסף והרשמה>>

הצטרפו אלינו בכנס היוגה תרפיה הרשמי של ישראל 25-26/12/2020

השנה, שתיים מהמורות שלנו, גלית לוין וסיגל ביבר, ילמדו בכנס היוגה תרפיה בזום שיתקיים ב-25-26 לדצמבר.

בין אם העיסוק שלך הוא ביוגה תרפיה או יש לך עניין באלמנט התרפויטי שלה כנראה שיעניין אותך לדעת איפה התחום החלוצי הזה עומד בישראל ואיך ניתן לקדם אותו.

גלית, מייסדת עמותת קדן, תשתתף בפאנל הפותח של הכנס הארצי, ותשתף אותנו בהשקפותיה היחודיות בנוגע ליוגה תרפיה בימינו ואיפה תשומת הלב שלנו צריכה להיות כשמדברים על עתיד המקצוע בישראל. איתה ישתתפו מורות ומובילות דעה נוספות שיחלקו את דעתן בפאנל בנושא "היוגה תרפיה בישראל- קווים לדמותו של מקצוע חדש".
סיגל תשתתף בפאנל ייחודי עם מיטב מורים נוספים שידונו ביוגה תרפיה ככוח לשינוי במוסדות חינוך.

הכנס הזה הוא הזדמנות להתרחבות, שיתוף ידע והפצת היוגה תרפיה. מכירת הכרטיסים המוקדמת תסתיים בסוף השבוע הקרוב.
למידע נוסף ורכישת כרטיסים>>

הסנגהה שלי -קבוצות למידה מקוונות

סנגהה הינה מילה בסנסקריט שמשמעותה קהילה או חברה. סנגהה יכולה להתקיים מסביב לרעיון, דרך, או חזון משותפים. 

הסנגהות של קדן מאוגדות סביב תהליכי הלמידה וההתפתחות השונים שהיוגה מציעה. כל תלמיד מוזמן להצטרף לקהילה המתאימה לו לפי תחום העניין שלו:

סנגהת מודעות ומדיטציה

פתיחה 2.11.20

סנגהה בהנחיית גלית לוין למתחילים ולוותיקים המעוניינים לשלב מדיטציה ביום יום, ולקבל תמיכה וליווי בתהליך ההתפתחות האישי אל עבר מודעות והגשמה עצמית.

מידע נוסף והרשמה >>

סנגהת פסיכויוגה

פתיחה 2.11.20

סנגהה בהנחיית גלית לוין המיועדת למורים ומטפלים מכל המסורות המעוניינים להעמיק בדרך היוגה השלמה ככלי טיפולי ולקבל כלים לליווי תהליכים מנטליים ורגשיים.

מידע נוסף והרשמה>>

סנגהת פילוסופיה

פתיחה 4.11.2020

למעוניינים להעמיק בחקירת הידע דרך כתבים. יחד נלמד טקסטים עתיקים ממסורות שונות, נחקור רעיונות פילוסופיים ונקבל כלים לחקירה עצמאית.

מידע נוסף והרשמה >>

מעוניינים להעמיק בכתבי היוגה? שיעור ניסיון פתוח לכולם:לרכישת הקורס
המלא>>

אנו כאן בשבילך!
העמותה מציעה מגוון קורסי לימוד להעשרת הידע צמיחה, וטיפולים

המרחבים שלנו:

הודעות וארועים קרובים

עמותת קדן
מציעה מגוון קורסים ותכנים מותאמים לתקופה ולמגבלות הקורונה
**


**
6-9/01/2020    מספרים עלינו

"הלימוד נעשה בגובה העיניים, בלי מטאפורות מיותרות ובלי דיבורים באוויר. ככל שאני לומדת, כך אני מרגישה איך החיים מסביבי נהיים ברורים יותר, קלים ונעימים יותר.  עבורי הלימוד הזה הוא כמו מפתח לחיים. הוא משרת אותי בכל כך הרבה תחומים. אני ממליצה בלב שלם להצטרף ללימודים במכללה, להקשיב לאיזה פודקאסט זמין או להצטרף לשיעורים בפייסבוק."

ניצן פרנקל


"לפני שלוש שנים קבלתי מהייקום מתנה ליום ההולדת שלי, הכרתי מקרוב את גלית לוין ואת עמותת קדן.  הלימוד שינה את הגישה שלי לחיים, שחרר אותי מסבל וממעגל הרדיפה אחרי ההנאות הזמניות. השינוי בגישה קרה לי כמעט במפתיע, אחרי מספר הרצאות, קבלתי ידע שהיה חסר לי והפך את החיים שלי לפשוטים, מהותיים וברי קיימא."

שושה סבג הילל


"ידע משנה חיים, מורים מקצועיים שהולכים בדרך שבה הם גם מלמדים, והכול בנועם, בנדיבות ועם כוונה (וביצוע) שמגיעים מהלב - להיטיב בצורה משמעותית עם החיים, התירגול והעולם. תודה מכל הלב."

ארז שחר

טואול - אתרים באינטרנט