העמותה מציעה מגוון פעילויות מקוונות לתקופה זו:

קורס מיינד מאסטר עם מלכה קריינר- 02.11.2020

לרוב אנו עבדים להכרה שלנו, היא מנהלת אותנו ומכתיבה לנו את פעולותינו באמצעות תשוקות ודחיות, פחדים, חוסר בטחון, חרדות ודכאונות. אך זה לא חייב להיות כך.
בקורס זה נלמד להיות המאסטרים של ההכרה, כיצד לשלוט ולכוון את תשומת הלב כרצוננו, וכיצד להיות במיינדפולנס - מודעות פעילה ביום יום. נגלה את טבע המחשבות והרגשות, הפחדים והחרדות ונלמד לפעול יחד איתם בצורה חופשית על מנת להגשים מטרותינו.

מחזור סתיו - 6 מפגשים. 

מידע נוסף והרשמה >> 

 יוגה תרפיה - טיפולי אונליין 

התקופה הזו שבה אנחנו מבלים הרבה בבית היא הזדמנות לפתח אורח חיים מיטיב, לטפל בגוף ובנפש ולחזק את מערכת החיסון שלנו. יוגה תרפיה היא שיטה מופלאה שיכולה לתת מענה לחרדות וכאבי הגב שלכם יחד. ההגבלות אמנם לא מאפשרות לנו להיפגש פיזית, אך לשמחתנו הטיפול ביוגה תרפיה מאפשר לנו לקיים את הטיפולים במתכונת אונליין. ההצלחה של הטיפול מבוססת על התמדה בתרגול אישי ושינוי אורח חיים כך שאתם לא תלויים במפגש פיזי עם המטפל ויכולים סוף סוף לקחת שליטה על הבריאות שלכם.

השאירו פרטים בטופס וציינו כי תרצו מפגש מקוון >>


הסנגהה שלי -קבוצות למידה מקוונות

סנגהה הינה מילה בסנסקריט שמשמעותה קהילה או חברה. סנגהה יכולה להתקיים מסביב לרעיון, דרך, או חזון משותפים. 

הסנגהות של קדן מאוגדות סביב תהליכי הלמידה וההתפתחות השונים שהיוגה מציעה. כל תלמיד מוזמן להצטרף לקהילה המתאימה לו לפי תחום העניין שלו:

סנגהת מודעות ומדיטציה

פתיחה 2.11.20

סנגהה בהנחיית גלית לוין למתחילים ולוותיקים המעוניינים לשלב מדיטציה ביום יום, ולקבל תמיכה וליווי בתהליך ההתפתחות האישי אל עבר מודעות והגשמה עצמית.

מידע נוסף והרשמה >>

סנגהת פסיכויוגה

פתיחה 2.11.20

סנגהה בהנחיית גלית לוין המיועדת למורים ומטפלים מכל המסורות המעוניינים להעמיק בדרך היוגה השלמה ככלי טיפולי ולקבל כלים לליווי תהליכים מנטליים ורגשיים.

מידע נוסף והרשמה>>

סנגהת פילוסופיה

פתיחה 4.11.2020

למעוניינים להעמיק בחקירת הידע דרך כתבים. יחד נלמד טקסטים עתיקים ממסורות שונות, נחקור רעיונות פילוסופיים ונקבל כלים לחקירה עצמאית.

מידע נוסף והרשמה >>

מעוניינים להעמיק בכתבי היוגה? שיעור ניסיון פתוח לכולם:לרכישת הקורס
המלא>>

אנו כאן בשבילך!
העמותה מציעה מגוון קורסי לימוד להעשרת הידע צמיחה, וטיפולים

המרחבים שלנו:

    מספרים עלינו

"הלימוד נעשה בגובה העיניים, בלי מטאפורות מיותרות ובלי דיבורים באוויר. ככל שאני לומדת, כך אני מרגישה איך החיים מסביבי נהיים ברורים יותר, קלים ונעימים יותר.  עבורי הלימוד הזה הוא כמו מפתח לחיים. הוא משרת אותי בכל כך הרבה תחומים. אני ממליצה בלב שלם להצטרף ללימודים במכללה, להקשיב לאיזה פודקאסט זמין או להצטרף לשיעורים בפייסבוק."

ניצן פרנקל


"לפני שלוש שנים קבלתי מהייקום מתנה ליום ההולדת שלי, הכרתי מקרוב את גלית לוין ואת עמותת קדן.  הלימוד שינה את הגישה שלי לחיים, שחרר אותי מסבל וממעגל הרדיפה אחרי ההנאות הזמניות. השינוי בגישה קרה לי כמעט במפתיע, אחרי מספר הרצאות, קבלתי ידע שהיה חסר לי והפך את החיים שלי לפשוטים, מהותיים וברי קיימא."

שושה סבג הילל


"ידע משנה חיים, מורים מקצועיים שהולכים בדרך שבה הם גם מלמדים, והכול בנועם, בנדיבות ועם כוונה (וביצוע) שמגיעים מהלב - להיטיב בצורה משמעותית עם החיים, התירגול והעולם. תודה מכל הלב."

ארז שחר

טואול - אתרים באינטרנט