מהי יוגה ?


היוגה הינה מסורת עתיקה שמקורה בהודו ומטרתה להוביל את האדם לשחרור מסבל והגשמה עצמית.

לפי היוגה, מקור הסבל בחיינו הוא אי הבחנה בין טבע עולם התופעות המשתנה והזמני לבין טבענו המודע הקבוע והנצחי.

פירוש המילה יוגה (בסנסקריט) הוא 'רתימה' או 'איחוד'. בדרך היוגה אנו לומדים להשתמש בהכרה האנושית ככלי לגילוי טבענו המודע ולפעולה מועילה ביום יום.

ההולכים בדרך היוגה יפתחו שיוויון נפש אל מול השתנויות החיים, ישמרו על יציבות גם בזמנים של חוסר יציבות, וימצאו בטחון פנימי אל מול חוסר הביטחון החיצוני.

המתמידים בדרך היוגה יפתחו בריאות פיסית ומנטלית, מודעות עצמית ומימוש עצמי, ויגיעו לשחרור מלא מסבל והשגת נועם אינסופי.

דרך היוגה מתאימה לכל אדם המעוניין לשפר את איכות חייו.


בקדן מגוון קורסים המרחיבים ומעמיקים את לימוד דרך החיים על פי היוגה>>מהי יוגה תרפיה וכיצד תוביל אותי לבריאות?

יוגה תרפיה הינה שיטת טיפול הוליסטית המתמקדת ביצירת בריאות במקום בטיפול במחלה. 

נקודת המוצא של היוגה תרפיה היא שבריאות היא תוצר טבעי של תנאים לבריאות ואם אנו רוצים שבריאות תשרור בחיינו האחריות שלנו היא לספק למערכת האנושית את התנאים הדרושים לבריאות בכל הרמות.

במהלך הטיפול אצלנו תקבלו הדרכה מלאה כיצד לשמור על אורח חיים בריא, לתמוך בבריאות הגוף והמערכת האנרגטית, לחזק את המערכת החיסונית וההורמונלית, לתמוך במערכת העצבית, להוריד סטרס ולחזק את יכולות הריכוז והעשייה כך שתוכלו לחיות חיים עשירים ומספקים.

יוגה תרפיה נותנת מענה מלא לבעיות פיזיות כגון כאבי גב, ברכיים, בעיות מפרקים, פריצות דיסק ועוד, בעיות פיזיולוגיות כגון עייפות כרונית, נדודי שינה, טרשת נפוצה, סרטן, סוכרת, פיברומיאלגיה, דלקות מפרקים וכיוצ"ב, וכמובן מענה שלם לבעיות רגשיות ומנטליות כגון סטרס, חרדות, דיכאון, OCD, בעיות קשב וריכוז, התמכרויות וכדומה.הכל על יוגה תרפיה - ראיון עם מייסדת העמותה גלית לוין

מה הקשר בין בהגווד גיטה לבריאות שלנו ולפעולות שלנו בעולם? איך מייצרים מערכת בריאה? מה תפקידם של הכאב והחרדה? כיצד היוגה תורמת למערכות היחסים בחיינו? לבריאות? לפוריות? ומה הקשר של תשומת לב לכל זה?


בראיון זה מתייחסת גלית לוין לשאלות אלו ועוד רבות אחרות בנוגע ליוגה, יוגה תרפיה והאינטלגנציה הטבעית שלנו: 

"אחד הדברים שאני כל כך אוהבת ביוגה תרפיה זה שזה עושה את האדם עצמאי, נותן לו ידע שמבחינתי היו צריכים ללמד אותנו בכיתה אלף על מה זה להיות בן אדם ולהיות בריא"ץ

האזנה מרתקת, מומלץ מאוד לכל מי שהתחום מסקרן אותו או באופן כללי מעוניין ללמוד איך לייצר תנאים מתאימים לשיפור חייו.

טואול - אתרים באינטרנט