מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. /
  3. מסלולי לימוד
  4. /
  5. מהמרחב באהבה

מפראנימה למדיטציה

מפראנימה למדיטציה

בהנחיית ענת פרייס
פתיחה 7.10.20

הקורס מאפשר הכרות עם פן נוסף של היוגה שנותן אפשרות לשחרר מועקות, להתרווח, ולהתנהל עם מצבים  של סגר, בידוד וחוסר וודאות באופן קל יותר.

פרניאמה הוא שם כללי לטכניקות הנשימה של יוגה. למרות שהתרגול הוא גופני יש לו השפעה מנטלית ורוחנית עמוקה ולכן הפרניאמה מהווה גשר בין הממד הפיסי לממד המנטלי רוחני של האדם.

מעבר להשפעה הפיסית והאנרגטית על הגוף ותפקודו הקורס ייתן כלים ליישום יומיומי לצורך הפגת מתחים וחרדות, שיפור איכות השינה, הגברת יכולת הריכוז, פיתוח מודעות עצמית וסביבתית ועוד.

התרגול מביא את התודעה למצב מדיטטיבי ומאפשר להתוודע אל אספקט נוסף של קיומנו.

ענת פרייס- תלמידתו של שריקרישנה בהושאן טנגשה והקורס המוצע מבוסס על הלימוד שלו ובהשראתו. ענת מורה ותיקה ליוגה, בעלת ניסיון של יותר מ25 שנה בהוראת ילדים, מבוגרים וקשישים בשוויץ, הולנד וישראל. לימדה בבתי ספר, במקומות עבודה ובמסגרות פרטיות. בנוסף מעבירה סדנאות נשימה ומדיטציה ושיעורים לקהלה על כאבי גב. לאחרונה סיימה קורס יוגה תרפיה בהנחיית גלית לוין.
קורס מקוון - לינק ישלח לאחר ההרשמה

ימי רביעי 7.10, 14.10, 21.10, 28.10, 4.11, 11.11

  07:30-09:30

ענת פרייס


  100 ש"ח דמי רישום + דאנה בסיום כל מפגשמק"ט: 544
דמי הרשמה 100
נותרו עוד 18
כמות

השיעורים הפתוחים במרחב

השיעורים הפתוחים במרחב

שימו לב -  עקב החמרת סגר הקורונה
לא יהיו שיעורים במרחב עד הודעה חדשה.
מוזמנים להתעדכן עם המורים על אפשרויות לימוד בזום.

שנה טובה, שימרו על בריאותכם.
--------


השיעורים פתוחים לכולם
מומלץ להירשם מראש

יום ראשון:

07:30-08:20- פלדנקרייז בהנחיית אפרת עיני ורונית פיינגולד (בתשלום)
09:00-10:30- רוקדים עם איריס ארז (בתשלום)
19:30-21:00- האטה יוגה בהנחיית ענת פרייס 

יום שלישי:
08:30-09:30- צ'י קונג בהנחיית יואב אילן
19:30-21:00 שאדו יוגה עם טל בשן (בתשלום)


יום חמישי:
08:15-09:45- האטה יוגה בהנחיית ענת פרייס

להרשמה:

נותרו עוד 10,000

יצירת חיי

יצירת חיי

בהנחיית רוני פורת
פתיחה 14.9.20


"כשאדם בא לעולם הוא מקבל לידיו גוש אבן גדול וכלים לחצוב בו, יש מי שגורר אחריו את הסלע, כמות שהוא, כל שנותיו, יש מי שמנתץ אותו לאלפי רסיסים במהלומות פטיש, ויש מי שמפסל בו את יצירת חייו" (ריצ'ארד באך, מתוך הספר "אחד")
יצירת חיי - קורס ממוקד אינטראקטיבי בן 6 שיעורים ללימוד והבנת האופן בו עובד המיינד האנושי האישי שלנו. ניפגש בימי שני בשעה 6 בבוקר ונצא מיד לחצי שעה הליכה על צלע ההר , בכל פעם בשביל אחר. הטיול המוקדם יהווה את הבסיס לעבודה שנעשה בהמשך במרחב נטף. בקורס יוענקו כלים יישומיים פשוטים בהשראת ובאנלוגיה מאירת עיניים (ואזניים) לעולם המוסיקה והטבע, להבנה ולשליטה על התגובות שלנו, תחילה המחשבתיות ובהמשך הרגשיות, לטובת חירות, רגיעה, נוכחות, יצירתיות, תקשורת טובה, ביטחון עצמי ואיכות חיים.
"יצירת חיי" מהווה פרי של מחקר אישי שקיימתי במהלך שלושים שנה האחרונות בעקבות אירוע מתמשך של שנה וחצי בו חוויתי את חיי כצופה בעצמי מן הצד, כ"גוף שלישי". התקופה הזו והמחקר בעקבותיה אפשרו לי להבין היטב מהו ניהול ומנהיגות עצמית, מי כאן "בעל הבית", מה הקשר ההדוק בין האופן בו אני נושא את מחשבותיי, את ההכרה שלי, לבין תוצאות ואיכות חיי. מהתובנות המחקר אני מחלק בשמחה. המוסיקה והטבע יהוו את המעטפת המנחמת והמרגיעה ובו בזמן המעוררת והמתדלקת של הקורס.

רוני פורת - בן אדם לפני ואחרי הכל, וגם מנצח תזמורת, מלחין, ומנחה סדנאות מנהיגות (עצמית בעיקר)
054-2600977 roni@roniporat.com

מרחב קדן בנטף.

יימי שני החל מה 14.9 סה"כ 8 מפגשים -

*המפגשים מושפעים מסגר הקורונה ומעודכנים על ידי המנחה

  6:00-8:15

רוני פורת

  120 ש"ח דמי רישום + דאנה בסיום כל מפגש.מק"ט: 531
נותרו עוד 15
כמות

אל הבמה

אל הבמה

בהנחיית רוני פורת
תאריכים יקבעו מחדש עקב סגר הקורונה - השאירו פרטיכם בטופס ונעדכן אל הבמה – קורס אמנות ההופעה וההרצאה, נבנה על בסיס ארבעה עשורים של ניסיון בימתי, אלפי שעות עמידה על במות בפני קהלים מגוונים של מאות אלפי אנשים. זהו קורס מקצועי ומעשי המאפשר עבודת עומק, ביטוי והתנסות אישיים לכל אחד ואחת מהמשתתפים.

הקורס מציע התנסות בימתית מהרגע הראשון, תוך הדרכה ואימון של המנחה - רוני פורת. הקורס מחבר את לימוד סודות וטכניקות העמידה מול קהל יחד עם אימון פיזי ומנטאלי מקצועי של המשתתפים.

תכני האימון שנלמדים ככלים תומכי הופעה, מסייעים למשתתפים בחייהם גם מחוץ לבימה ולקוחים מעולמות התוכן אותם רוני פורת פיתח ומלמד בקורסי "יצירת חיי" ו "ניהול מנצח".

הקורס מציע לכל משתתפיו התנסות בעמידה מול קהל, בשלב הראשון מול הכיתה, תוך הדרכה ואימון ובסופו, העברת תוכן מול קהל חיצוני.

רוני פורת - בן אדם לפני ואחרי הכל, וגם מנצח תזמורת, מלחין, ומנחה סדנאות מנהיגות (עצמית בעיקר)
054-2600977 roni@roniporat.com

מרחב קדן בנטף.

ימי חמישי החל מה - 1.10.20 סה"כ 10 מפגשים

  17:00-21:00

רוני פורת

  350 ש"ח דמי רישום + דאנה בסיום כל מפגש.


מק"ט: 530
נותרו עוד 29
כמות

פיתוח ריכוז והקשבה לילדים בגילאי יסודי

פיתוח ריכוז והקשבה לילדים בגילאי יסודי
בהנחיית נעמי לוסין ומאיה לוין
תאריכים יקבעו מחדש עקב סגר הקורונה - השאירו פרטיכם בטופס ונעדכן. 

מפגש כפול להיכרות מהנה עם הכלים של היוגה והמיינדפולנס, בשיתוף עם ההורה.
פיתוח יכולות של ריכוז והקשבה פעילה הם המפתח ללימוד מהנה ועשיר והתמודדות מועילה עם המצוקות שיש לכל ילדה וילד.
בסדנה הקצרה נלמד כלים בסיסיים באמצעותם הם יכולים להרגיע את עצמם, לחיות בשלום עם רגשות חזקים ולכוון את תשומת לבם למה שמועיל ומחזק אותם.
במפגש הראשון: נתחיל בכמה דקות היכרות ושבירת קרח יחד עם ההורים. אז הילדים ישארו ללימוד משחקי של המיומנויות החיוניות בהנחיית נעמי. באותו זמן ההורים מוזמנים לפינת קפה ושיח מפרה (מומלץ מאוד) בהנחיית מאיה. לקראת סוף המפגש נתכנס כולנו למפגש מסכם בו הילדים ילמדו את הוריהם את התרגול שלמדו. בזמן שבין המפגשים, הילדים ישתדלו לתרגל תרגול קטן מידי בוקר וערב, בתמיכה נעימה של ההורים.
במפגש השני: הילדים יוזמנו לשתף בחוויות ותובנות מהשימוש שלהם בתרגיל הריכוז. נמשיך במשחקי תשומת לב ונלמד כלים להקשבה פעילה (מיינדפולנס) בהנחיית נעמי. באותו הזמן ההורים מוזמנים לתרגול ושיח בהנחיית מאיה. בסיום המפגש נתרגל כולנו ביחד.

קצת עלינו: נעמי לוסין- מנחת יוגה ומדיטציה. עוסקת בהתאמת התרגול לילדים ובני נוער. מאיה לוין- בעלת ניסיון רב בעבודה עם ילדים. מנהלת יחסי הציבור של עמותת קדן.

דמי רישום: הסדנה בתשלום מראש ולא בדאנה. אם דמי הרישום מונעים מכם להצטרף אנא צרו איתנו קשר להתאמת סכום אפשרי.

עבור ילד אחד למפגש כפול- 180 עבור שני אחים למפגש כפול- 250

ליצירת קשר:
0545617405

נטף

תאריכים יקבעו מחדש עקב סגר הקורונה - השאירו פרטיכם בטופס ונעדכן.

 יקבע מחדש

נעמי לוסין ומאיה לוין

 180 ש"ח עבור ילד אחד, 250 ש"ח עבור שני ילדים.


מק"ט: 540
דמי הרשמה 180
נותרו עוד 16
כמות

תקשורת מקרבת יסודות

תקשורת מקרבת יסודות

בהנחיית רחלי זוהר
פתיחה 16.11.20


תקשורת מקרבת (ידועה גם כתקשורת לא אלימה) היא תיאוריה ושיטת תרגול מעשית מאוד הכוללת מגוון אדיר של כלים שתומכים באדם להביא את פנימיותו בכנות הגדולה ביותר בתקשורת וביחסים מבלי לוותר על שמיעה מלאה וחומלת של האחר. בשיח הפנימי, בזוגיות, בבית, בחברויות, בעבודה ובמרחבים משותפים נוספים. דרך התרגול אנו נזכרים ומתרגלים מנח תקשורת שטבעית לנו מלידה אך נשכחת בהתניות עמוקות ורבות שנים, ונענים יותר ויותר ללחישת החיים באוזנינו לאפשר לכל המאווים, הצרכים וערכי הרוח של האדם להישמע בחיינו במלואם.
נתן להעזר בתרגול פנימה עם עצמינו וגם לראייה ועבודה סיסטמית של מערכות גדולות יותר. זהו כלי שמשמש גם ליצירת מערכות תומכות חיים בכל תחום החל מחיי המשפחה וכלה במקום העבודה, ממשל ומערכות הצדק והמשפט. בתקשורת מקרבת משתמשים היום, בטיפול יחידני וזוגי ,בגישור, בצדק רסטורטיבי (שיטה אלטרנטיבית למערכת הענישה בתוך מערכת המשפט), בחינוך, בייעוץ ארגוני, בפוליטיקה בשינוי חברתי ועוד.
בקורס היסודות נלמד בין 4-6 אבחנות בסיס שמהוות אבני דרך יסודיות לשפת התקשורת המקרבת. משם נוכל להמשיך למגוון אדיר של סדנאות המשך בנושאים מרתקים. מספר המקומות מוגבל מאוד לקיום תרגול יסודי, מעמיק ותומך.
עוד: לתקשורת מקרבת מקורות בתורת האי האלימות של מהטמה גנדי, מרטין לותר קינג, טיט נאהט חאן, ותורות היוגה והפסיכולוגיה שעליהן נשען מרשל רוזנברג כשניסח אותן לתרגול המותאם לחיי היום יום באינטראקציה עם הסביבה. מרשל רוזנבררג עצמו היה פסיכולוג קליני ואיש אקדמיה לפני שגילה ופיתח את התקשורת המקרבת.

רחלי
קצת עלי- אני חיה לומדת חולקת ומתרגלת תקשורת מקרבת מאז 2010. מלווה גם עסקים,ארגונים, זוגות ויחידים.
rachelli@globalnvc.online 0547804523

נטף

ימי שני אחת לשבוע 16.11, 23.11, 30.11, 7.11, 21.12, 28.12

  19:00-22:00

רחלי זוהר

 150 ש"ח דמי רישום + דאנה בסיום כל מפגש או בסיום הקורס

מק"ט: 525
דמי הרשמה 150
נותרו עוד 20
כמות

קורס המשך - תקשורת כנה, חומלת ומקרבת

קורס המשך - תקשורת כנה, חומלת ומקרבת

בהנחיית רחלי זוהר
תאריכים יתפסרמו בקרוב 


נגע בתכנים שמעבר לכלים הבסיסיים של התקשורת המקרבת. תיאוריה והרבה תרגול מעשי.

במהלך המפגשים נשתמש בכלים שנרכשו בקורס היסודות כדי להמשיך ולהעמיק את יכולות האמפטיה והקרבה שלנו לעצמינו ולאחרים ברגעים מאתגרים ובכלל בחיי היום יום. נעסוק בקבלת החלטות ביחד. בביטוי מקרב של כעס (קטן כגדול) ביצירת איכויות אמפטיות בשיחות ויחסים מורכבים. בבושה מבוכה וביטוי כנה. בידאלוג מאחה, לנקות את הבלאגן במקרים של נתק או חוסר הבנה והרמוניה בקשר, להתמיר את כל זה לחיבור פנימה אלי ולאחר. ובתקשורת מקרבת ושינוי חברתי, יצירה משותפת של מרחבים בהם הינו רוצים לחיות, בעבודה, במשפחה, בשכונה ובפוליטיקה. בכל תחום למעשה. כל שיעור משלב תרגול ותיאוריה.
הקורס מתאים למי שעברו הכשרת יסודות איתי או עם מנחים אחרים. אפשר לבור עם בני משפחה או בני זוג ואפשר ממש לבוא גם בעצמכם. התובנות והכלים יטפטפו ושיפיעו על לסביבה כך או כך.
רחלי


קצת עלי- אני חיה לומדת חולקת ומתרגלת תקשורת מקרבת מאז 2010. מלווה גם עסקים,ארגונים, זוגות ויחידים.
rachelli@globalnvc.online 0547804523

נטף

תאריכים יתפרסמו בקרוב - הירשמו לעדכונים

  19:00-22:00

רחלי זוהר


 150 ש"ח דמי רישום + דאנה בסיום כל מפגש או בסיום הקורס

מק"ט: 526
דמי הרשמה 150
נותרו עוד 20
כמות
טואול - אתרים באינטרנט